Skype Me!


KATALOGS PDF


SIA "JMJ Tirdzniecības Grupa"

Krustpils 6,
Rīga, LV 1035
Latvija

Tel: +371 67816179
Fax: +371 67816178
E-pasts: info@jmj.lv

Metālu veikals

Akcijas žogs

Lētais žogs

Paneļu žogs
JMJ piedāvājums ietver – platformu režģi, kāpnes un pakāpieni, perforētas loksnes, cirsti vilkti, pīti, metināti sieti, rievotas loksnes, paneļu žogi, ceļu barjeras u.c.

Spirālveida kāpnes

Spirālveida vītņu kāpnes tiek piedāvātas pilnā komplektācijā (pakapieni, margas, nesošais stabs ar stirinājuma pēdu, stiprinājuma elementi, platformas), kuras ļoti vienkārši ir iespējams uzstādīt arī individuāli. Katra vītņu kāpne tiek izstrādāta pēc individuāla pasūtījuma, ņemot vērā katra pasūtījuma specifiku un īpatnības. Praksē pierādījies, ka vītņu kāpnes ir izturīgs un intensīvā ekspluatācijā drošs pilsētbūvniecības arhitektūras elements. Vītņu kāpnes ir labs risinājums nestandarta objektu būvniecībā, sevišķi vietās ar ierobežotu platību (māju iekšpagalmos, uz jumtiem, pagrabos u.c.) Spirālveida vītņu kāpnes iespējamas gan labā gan kreisā laiduma.
Spirālveida vītņu kāpnes
Spirālveida vītņu kāpnes ir karsti cinkoti atbilstoši EN ISO 1461 (DIN 50976).
 
Spirālveida vītņu kāpnes
Spirālveida vītņu kāpņu platforma
Spirālveida vītņu kāpnes
 Vītņu kāpņu margas - Tips 1  Vītņu kāpņu margas - Tips 2  Vītņu kāpņu margas - Tips 3
 Vītņu kāpņu pakāpiens  Vītņu kāpņu shēma  Vītņu kāpnes izjauktā veidā - JMJ noliktavā
 Vītņu kāpnes izjauktā veidā - JMJ noliktavā    
JMJ Tirdzniecības Grupa SIA JMJ Tirdzniecības Grupa SIA ir viens no vadošajiem uzņēmumiem savā nozarē. Uzņēmums nodarbojas ar metāla izstrādājumu vairumtirdzniecību jau kopš 2002.gada. Uzņēmums piedāvā tādus materiālus kā: metinātie metāla platformu režģi, presētie metāla platformu režģi , profilētie režģi, kāpņu pakāpieni, kāpnes, cirsti vilktie sieti, pītie sieti, metinātie sieti, paneļu žogi, perforētas loksnes, rievotās loksnes un ceļu barjeras.
Krustpils 6 +371 67816179 Rīga, LV-1035
+371 67816179