Skype Me!


KATALOGS PDF


SIA "JMJ Tirdzniecības Grupa"

Krustpils 6,
Rīga, LV 1035
Latvija

Tel: +371 67816179
Fax: +371 67816178
E-pasts: info@jmj.lv

Metālu veikals

Akcijas žogs

Lētais žogs

Paneļu žogs
JMJ piedāvājums ietver – platformu režģi, kāpnes un pakāpieni, perforētas loksnes, cirsti vilkti, pīti, metināti sieti, rievotas loksnes, paneļu žogi, ceļu barjeras u.c.

Metāla loksnes

Piedāvājam viplašāko lokšņu metāla sortimentu ar karsti velmētām, auksti velmētām un cinkotām loksnēm. Materiāli pieejami no nolktavas Rīgā, kā arī ar ātrām tiešajām piegādēm no ražotāja nolktavām Eiropā, kas nodrošina vienmēr aktuālu un labu cenu mūsu klientiem. 


Karstā velmēšana. Karstās velmēšanas procesā tiek mainīts tērauda izmērs, forma un metalurģiskās īpašības, atkārtoti saspiežot karstu metālu (temperatūra svārstās no 1050-1300 Co) starp veltņiem ar elektropiedziņu. Tērauda izejmateriāli karstajai velmēšanai ir dažāda veida un formas – veidnes stieņi, plāksnes, sagataves, kluči, bluķi, bloki, kas saistīts ar ražojamo produktu. Karstajā velmēšanā iegūtie produkti parasti tiek klasificēti divos pamata veidos atbilstoši to formai – plakņu un garenie izstrādājumi. 


Aukstā velmēšana. Aukstajā velmēšanā karsti velmēto slokšņu produktu īpašības, piem., biezums, mehāniskās un tehnoloģiskās īpašības, tiek mainītas, saspiežot izejvielas starp veltņiem bez izejvielu iepriekšējas karsēšanas. Izejvielas tiek iegūtas rituļa veidā no karstās velmēšanas ražotnēm.JMJ Tirdzniecības Grupa SIA JMJ Tirdzniecības Grupa SIA ir viens no vadošajiem uzņēmumiem savā nozarē. Uzņēmums nodarbojas ar metāla izstrādājumu vairumtirdzniecību jau kopš 2002.gada. Uzņēmums piedāvā tādus materiālus kā: metinātie metāla platformu režģi, presētie metāla platformu režģi , profilētie režģi, kāpņu pakāpieni, kāpnes, cirsti vilktie sieti, pītie sieti, metinātie sieti, paneļu žogi, perforētas loksnes, rievotās loksnes un ceļu barjeras.
Krustpils 6 +371 67816179 Rīga, LV-1035
+371 67816179